جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

کارگاه 13 بازی برای سیزده به در امسال-98

شاد بودن نشانه ي شكرگزار بودن.  بسازيد و از داد باشيد شاد، تن آسان و از كين مگيريد ياد : به مناسبت رسيدن سال نو سرشار از شادي و
آماده شدن براي تعطيلات و سيزده بدري شگفت انگيز، با "١٣ بازي" با ابزار و بدون ابزار در روز چهارشنبه ٨ اسفندگان از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠ با هم و در كنار هم روزي به ياد ماندني را بسازيم. با تسهيلگری خانم قبادي
لطفاً شما هم اگر بازي داريد، ما را در چگونگي آن سهيم كنيد.

اخبار

مراسم شکرانه انجمن محلی امیریه

مراسم شکرانه انجمن محلی امیریه

سه شنبه ۱۴ اسفند، انجمن محلی اميريه، يكي از انجمنهای محلی موسسه پژوهشی کودکان دنیا، که ۵ سال است جلسات و کارگاهای خوانش کتاب خود را در خانه کتابدار تشکیل می دهد، با حضور مهمانانی از موسسه پژوهشي کودکان دنیا و گروه سپاس، به رسم هر سال، مراسم شکرانه خود را در خانه کتابدار برگزار کردند. شور و حال اعضای انجمن و سفره هفت سینی که چیده بودند و گلدان هایی که مزین بود به نکاتی که در کارگاه های این سال ها یاد گرفته اند و آن ها را زندگی می کنند، آمدن بهار را نوید می داد. این برنامه شامل قصه گویی، حافظ خوانی، حضور ننه بهار و بی بی نوروز ( نماد بهاری سیستان و بلوچستان )، ذکر تاریخچه ای از تشکیل این انجمنها و…. بود. در ادامه، شرکت کنندگان ضمن شکرگزاری جمعی و شادمانی از اینکه در کنار یکدیگر بیشتر و بهتر خود را شناخته اند، با خودشان عهد کردند که اصول اخلاقی و نقاط قوت خود را تقویت کنند. دوستان ما در انجمن محلي اميريه، به مناسبت تقارن مراسم شکرانه و روز سالگر خانه، تولد ۱۵ سالگی خانه کتابدار را با حضور خانم پیشداد و سایر همکاران خانه، با شگفتانه کیکی با لوگوی خانه کتابدار تبریک گفتند. هدیه خانه كتابدار به اعضای انجمن نیز نشانه کتابهای شورای کتاب کودک، بن تخفیف عضویت در کتابخانه و تعدادی کتاب به رسم عیدی بود. خانه کتابدار برای عزیزان انجمن محلي اميريه که در این ۵ سال در برگزاری کارگاه های خود ثابت قدم بودند، استمرار در حرکت های جمعی فرهنگی را آرزو دارد.

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :