كارگاه كتاب بازي كاردستي-بهار ٩٨

كارگاه "كتاب، بازي، كاردستي" شنبه ها ساعت ١١ الي ١٣ براي گروه سني الف (٤ تا ٦ سال) با حضور مربي خانم حميده ابراهيمي به مدت ٨ جلسه (ارديبهشت - خرداد) برگزار ميشود.

شروع دوره از شنبه ٧ ارديبهشت

محورهاي كارگاه: افزايش مهارت هاي ارتباطي، ايجاد ارتباط و تعامل با همسالان، افزايش اطلاعات و توان يادگيري كودك، آشنايي با مفاهيم رنگ ها و شكل ها، افزايش مهارت هاي فيزيكي و حركتي و ....

براي ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر با كتابخانه كودك و نوجوان تماس حاصل فرماييد. شماره تماس : 66962904 الي 5

جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

اخبار

کلاسهای ان ال پی

کلاسهای ان ال پی

ان ال پی یکنوع روانشناسی مدرن است که براساس استفاده از قدرت بسیار زیاد ضمیر ناخود آگاه پایه ریزی شده است. معنای ان ال پی برنامه ریزی عصبی کلامی است یعنی اینکه ما  توسط کلام و کار بر روی سیستم عصبی می توانیم ذهن خودمان را برنامه ریزی کنیم.  ما توسط خودمان برنامه ریزی نشده ایم،  کسانی مانند خانواده، معلم، اجتماع و غیره …. ما را با در نظر گرفتن عقاید و یافته های خودشان برنامه ریزی کرده اند. با ان ال پی ما خودمان خودمان  را برنامه ریزی می کنیم. با شركت در دوره ي تكنسين ان ال پي با تكنيكهاي برقراري ارتباط موثر آشنا شده و می آموزیم که باهمه انسانها می توان بک رابطه خوب و برد برد داشت. در ان ال پي موانع رسيدن به هدف را شناسايي ميكنيم و مياموزيم که چگونه می توان  این موانع را از سر راه برداشت تا بهتر به اهدافمان برسیم. با یادگیری تکنیکهایی برای رفع ترس، استرس، خجالت و تصاویر تلخ قدیمی و همچنین تکنیکهایی برای ایجاد انگیزه و مبارزه با عادتهای ناخواسته می توانیم بر بسیاری از مشکلاتمان فائق آمده و زندگی مورد علاقه خود را بسازیم. کلاسهای دوره تکنسین  ان ال پی در دو دوره در خانه کتابدار تشکیل و در قالب  ۴ ترم و ۱۶ جلسه ۳ ساعته برگزار گردید. در این کلاسها در جوی بسیار دوستانه دانشجویان بسادگی تکنبکها را آموزش می بینند و  با اجرای عملی آنها یاد می گیرند تا این تکنیکها را در زندگی روزمره خود بکار ببندند.
نسرين هوشمندزاده

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :