جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

کارگاه 13 بازی برای سیزده به در امسال-98

شاد بودن نشانه ي شكرگزار بودن.  بسازيد و از داد باشيد شاد، تن آسان و از كين مگيريد ياد : به مناسبت رسيدن سال نو سرشار از شادي و
آماده شدن براي تعطيلات و سيزده بدري شگفت انگيز، با "١٣ بازي" با ابزار و بدون ابزار در روز چهارشنبه ٨ اسفندگان از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠ با هم و در كنار هم روزي به ياد ماندني را بسازيم. با تسهيلگری خانم قبادي
لطفاً شما هم اگر بازي داريد، ما را در چگونگي آن سهيم كنيد.

اخبار

گزارش روز درختکاری ۹۷

گزارش روز درختکاری ۹۷

برنامه “روز درختكاري” چهارشنبه ١٥ اسفند، ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠، با حضور خانم ها شفيعي، رعنا، يزداني و توفيقي برگزار شد. ابتدا شركت كنندگان با كمك خانم شفيعي نهالي را در حياط خانه كتابدار كاشتند. سپس مربيان گروه ترويج برنامه اي را درباره ي حفاظت از محيط زيست اجرا و كتاب تصويري “جنگل براي همه” تصوير خواني كردند. كتاب “جنگل براي همه” را انتشارات فاطمي منتشر كرده است. نازنين عباسي ايده پرداز و تصويرگر كتاب است. تصاوير كتاب همگي سازه هاي اوريگامي هستند كه عليرضا علاءالديني آنها را طراحي و اجرا كرده است. کتاب «جنگل برای همه» با نگاهی به طبیعت و محیط زیست، به روایت داستانی تصویری و بدون کلام می پردازد. این شیوه ی تصویرگری برای شکوفایی خلاقیت، رشد درک بصری کودکان و تقویت مهارت داستان گویی آن ها بسیار موثر است. كودكان گروه سني الف، نقاشي خود را از اين كتاب كشيدند. بچه هاي بزرگتر نيز داستان كتاب را نوشتند و به نوبت داستان خود را براي بقيه خواندند. در انتها نيز پانتوميم با موضوع محيط زيست را بازي كردند.

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :