جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

کارگاه 13 بازی برای سیزده به در امسال-98

شاد بودن نشانه ي شكرگزار بودن.  بسازيد و از داد باشيد شاد، تن آسان و از كين مگيريد ياد : به مناسبت رسيدن سال نو سرشار از شادي و
آماده شدن براي تعطيلات و سيزده بدري شگفت انگيز، با "١٣ بازي" با ابزار و بدون ابزار در روز چهارشنبه ٨ اسفندگان از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠ با هم و در كنار هم روزي به ياد ماندني را بسازيم. با تسهيلگری خانم قبادي
لطفاً شما هم اگر بازي داريد، ما را در چگونگي آن سهيم كنيد.

اخبار

فراخوان کارگاه من و قصه هایم

فراخوان کارگاه من و قصه هایم

فراخوان شرکت در کارگاه ” من و قصه هایم”: دوستان عزیز کودک و نوجوان، كتابخانه ى شوراى كتاب كودك منتظر شنیدن قصه های شماست. گروه بررسى آثار كودكان و نوجوانان در نظر دارد كارگاهى با عنوان ” من و قصه هايم ” براى عزيزان ٩ تا ١٧ سال روزهاى يكشنبه ۵ – ۶:۳۰ عصر از تاريخ ۲۵ آذر ٩٧ تا ٧بهمن ٩٧ به مدت ٧ جلسه، برگزار كند.  در صورت تمایل و براى هماهنگى لطفاً به کانال زیر در تلگرام بپیوندید و یا از طريق واتس آپ با شماره ى ٠٩١٢١٧١٠٢٨٧ تماس بگيريد.
لازم به يادآورى است که الويت حضور با دوستانى است كه زودتر تماس بگيرند. ( ظرفيت محدود است)

شماره تماس: ۶۶۴۰۸۰۷۴-۰۲۱

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :