برگزيده جشنواره مروجان كتاخواني

طرح "بامداد کتابخانه ها و ترویج خواندن" در سال ۱۳۷۵ در شورای کتاب کودک متولد شد. این طرح با سه دهه فعالیت‌های چشمگیر و سهم پایدار در اجرای برنامه‌های ترویج کتابخوانی در میان کودکان برگزیده ششمین "جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی" در بخش گروه ها و نهادها شد. این جشنواره با همکاری و همراهی گروه ها و نهادها و تشکل های غیردولتی تحت عنوان7 "شبکه مروجان کتابخوانی کشور" و پشتیبانی "دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد" برگزار می شود.

با درود بر شما آموزگاران همکار طرح بامداد؛ با درود بر شما دوستدا‌ران کودک همکار طرح؛ با درود بر شما پشتیبانان مالی طرح؛ بدون همراهی و تلاش تک‌تک‌تان کسب این افتخار غیرممکن بود. طرح "بامداد کتابخانه‌ها و ترویج خواندن" برگزیده ششمین جشنواره تقدیراز مروجان کتابخوانی شد.

طرح "بامداد کتابخانه‌ها و ترویج خواندن" در ششمین "جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی" که اختتامیه آن در بیست و پنج آبان ماه در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد، در بخش گروه‌ها و نهادها برگزیده شد. این جشنواره با همکاری و همراهی گروه‌ها و نهادها و تشکل‌های غیردولتی تحت عنوان "شبکه مروجان کتابخوانی کشور" و پشتیبانی "دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد" برگزار می‌شود. طرح "بامداد کتابخانه‌ها و ترویج خواندن" در شورای کتاب کودک درسال ۱۳۷۵ متولد شد. این طرح سه دهه فعالیت‌ چشمگیر و سهم پایدار در اجرای برنامه‌های ترویج کتابخوانی کودکان داشته است.

قصه های ترویج

بورد جذاب ترين بازي – تير ٩٨

بورد جذاب ترين بازي – تير ٩٨

بورد تير ماه “جذاب ترين بازي كه انجام دادم … است”

واما پاسخ هاي شما:

ايروپولي

فوتبال

دوچرخه

فوتبال

واليبال

Sims 3

رفتن استخر

فكر بكر

Super mario (قارچ خور)

سر به سر گذاشتن محمدرضا گلزار

رفتن به كلاس زبان

استوژيت

دست چين

شطرنج

آب بازي

بسكتبال

دكتر اكتشاف

تردست

اسلايم

آب بازي

اسم و فاميل

تفنگ بازي

دوز (بازي هاي جمعي)

دست چين

بزنگاه

بازي سنتي الك دولك

پانتوميم

دكتر اكتشاف

آب بازي

Sims

مونوپولي

آب بازي، شن بازي

اسلايم

خاله بازي

دست چين

خاله بازي

كارت بازي

كتاب خواندن براي عروسك ها

فكر بكر

ريس موتورها

پروازها

پري كوچولو

ماروپله

بازي فكري

Max pane

كارت بازي

دست چين

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :