كارگاه كتاب بازي كاردستي-بهار ٩٨

كارگاه "كتاب، بازي، كاردستي" شنبه ها ساعت ١١ الي ١٣ براي گروه سني الف (٤ تا ٦ سال) با حضور مربي خانم حميده ابراهيمي به مدت ٨ جلسه (ارديبهشت - خرداد) برگزار ميشود.

شروع دوره از شنبه ٧ ارديبهشت

محورهاي كارگاه: افزايش مهارت هاي ارتباطي، ايجاد ارتباط و تعامل با همسالان، افزايش اطلاعات و توان يادگيري كودك، آشنايي با مفاهيم رنگ ها و شكل ها، افزايش مهارت هاي فيزيكي و حركتي و ....

براي ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر با كتابخانه كودك و نوجوان تماس حاصل فرماييد. شماره تماس : 66962904 الي 5

جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

قصه های ترویج

راه اندازی کتابخانه دبستان شهدای بانک مسکن ملارد

راه اندازی کتابخانه دبستان شهدای بانک مسکن ملارد

طرح بامداد به در خواست و حمایت مالی صندوق خیریه شرکت مپنا (توگا) تجهیز و راه اندازی کتابخانه دبستان پسرانه شهدای بانک مسکن ملارد کرج با دو هزار دانش آموز در دوشیفت را پذیرفت. در  تاریخ ۹۷/۱۰/۳۰  با اعضا انجمن اولیا و مربیان مدرسه برای آشنایی و چگونگی انجام کار اولین نشست برگزار شد. قرار شد منابع کتابخانه توسط اعضا انجمن در دفتر ثبت و مهر شود. در تاریخ۹۷/۱۱/۱۳ برای سازماندهی منابع ،کارگاه آشنایی با انواع ادبی و شیوه رده بندی دهدهی دیویی برگزار شد .
 تجهیز و راه اندازی کتابخانه دبستان پسرانه شهدای بانک مسکن ملارد کرج با دو هزار دانش آموز در دوشیفت در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۳ برای سازماندهی منابع ،کارگاه آشنایی با انواع ادبی و شیوه رده بندی دهدهی دیویی برگزار شد و  بلا فاصله کار رده بندی منابع آغاز شد و در تاریخ۹۷/۱۱/۱۴ پایان یافت.

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :