جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

کارگاه 13 بازی برای سیزده به در امسال-98

شاد بودن نشانه ي شكرگزار بودن.  بسازيد و از داد باشيد شاد، تن آسان و از كين مگيريد ياد : به مناسبت رسيدن سال نو سرشار از شادي و
آماده شدن براي تعطيلات و سيزده بدري شگفت انگيز، با "١٣ بازي" با ابزار و بدون ابزار در روز چهارشنبه ٨ اسفندگان از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠ با هم و در كنار هم روزي به ياد ماندني را بسازيم. با تسهيلگری خانم قبادي
لطفاً شما هم اگر بازي داريد، ما را در چگونگي آن سهيم كنيد.

قصه های ترویج

تجهیز کتابخانه دبستان شهدای بانک مسکن ملارد

تجهیز کتابخانه دبستان شهدای بانک مسکن ملارد

طرح بامداد به در خواست و حمایت مالی صندوق خیریه شرکت مپنا (توگا) تجهیز و راه اندازی کتابخانه دبستان پسرانه شهدای بانک مسکن ملارد کرج با دو هزار دانش آموز در دوشیفت را پذیرفت. در  تاریخ ۹۷/۱۰/۳۰  با اعضا انجمن اولیا و مربیان مدرسه برای آشنایی و چگونگی انجام کار اولین نشست برگزار شد. قرار شد منابع کتابخانه توسط اعضا انجمن در دفتر ثبت و مهر شود. در تاریخ۹۷/۱۱/۱۳ برای سازماندهی منابع ،کارگاه آشنایی با انواع ادبی و شیوه رده بندی دهدهی دیویی برگزار شد .
 تجهیز و راه اندازی کتابخانه دبستان پسرانه شهدای بانک مسکن ملارد کرج با دو هزار دانش آموز در دوشیفت در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۳ برای سازماندهی منابع ،کارگاه آشنایی با انواع ادبی و شیوه رده بندی دهدهی دیویی برگزار شد و  بلا فاصله کار رده بندی منابع آغاز شد و در تاریخ۹۷/۱۱/۱۴ پایان یافت.

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :