جشن پایان سال و استقبال از نوروز- 97

خانه کتابدار کودک و نوجوان برگزار می کند: "جشن پایان سال و استقبال از نوروز" با حضور خانمها رعنا، قبادی و قویدل در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 برای تمامی گروه های سنی از ساعت 15 تا 16:30. منتظر حضور گرم و پرشور دوستان خانه ی کتابدار هستیم.

برنامه روز درختکاری 97

خانه كتابدار كودك و نوجوان برگزار مي كند: ويژه برنامه روز درختكاري در روز چهارشنبه ١٥ اسفند از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠  برگزار می گردد. منتظر حضور گرم و سبز همه ي دوستان هستيم.

کارگاه 13 بازی برای سیزده به در امسال-98

شاد بودن نشانه ي شكرگزار بودن.  بسازيد و از داد باشيد شاد، تن آسان و از كين مگيريد ياد : به مناسبت رسيدن سال نو سرشار از شادي و
آماده شدن براي تعطيلات و سيزده بدري شگفت انگيز، با "١٣ بازي" با ابزار و بدون ابزار در روز چهارشنبه ٨ اسفندگان از ساعت ١٥ الي ١٦:٣٠ با هم و در كنار هم روزي به ياد ماندني را بسازيم. با تسهيلگری خانم قبادي
لطفاً شما هم اگر بازي داريد، ما را در چگونگي آن سهيم كنيد.

قصه های ترویج

کتابخانه بامداد-شهرستان چگنی، چم پلک

کتابخانه بامداد-شهرستان چگنی، چم پلک

در تاریخ ۲۶ الی ۳۰ آبان ماه دو کارشناس طرح خانمها زهرا شیرازی و پرور قویدل کتابخانه بامداد را سه روستا شهرستان چگنی استان لرستان از جمله در روستای چم پلک در دبستان والفجر راه انداری کردند. دبستان والفجر ۸۴ دانش آموز دارد. مدیر دبستان مکانی آراسته و مناسب برای کتابخانه تعیین کردند. حدود ۵۰۰ کتاب رده بندی شده با کمک دانش آموزان در کتابخانه چیده شد. همچنین برای هر کلاس، کتابخانه ی کلاسی با تعدادی کتاب در نظر گرفته شد.

اخبار مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما عضو شوید :